top of page
Zafferano_Logo.jpg
Lampy Zafferano – innowacyjne, przenośne i bezprzewodowe lampy LED

Kolekcja innowacyjnych, przenośnych i bezprzewodowych lamp LED, z akumulatorem, pozwalających ludziom poruszać się i żyć z większą swobodą, intensywnością i kompletnością. Te wszechstronne, funkcjonalne lampy z dotykowym sterowaniem i eleganckim, przejrzystym wzornictwem zapewniają najwyższą swobodę użytkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz, dzięki czemu można oświetlić wszystkie czynności o każdej porze dnia: przy stole w restauracji, podczas kolacji na taras, czytanie pod gwiazdami... W restauracji jest to niezastąpiony element stołów, dzięki któremu można dowolnie zorganizować przestrzeń pod klienta nie martwiąc się o dostęp do prądu czy wiszące lampy, a jednocześnie zapewniając odpowiednie oświetlenie stołu.

Lampy Zafferano to szeroka gama modeli, o różnym wzornictwie i przeznaczeniu, wszystkie wyposażone w funkcje udostępnione przez nowe technologie. Lampy są ładowalne i każda posiada możliwość zmiany barwy światła. Dzięki takiej różnorodności modeli Zafferano jest obecnie uznawany za specjalistę w tym nowo rozwijającym się sektorze oświetleniowym.

Lampy Zafferano powstały dzięki weneckiemu projektantowi Federico de Majo, który zaprezentował markę lamp wewnętrznych i zewnętrznych, łącząc sztukę szkła i technologii. Lampy Zafferano charakteryzują się specyficzną tożsamością w dziedzinie dekoracyjnej i technicznej, z zachowanie prostoty i klasyki. Produkty Zafferano są stworzone, by być funkcjonalne i dekoracyjne, oferując jednocześnie emocjonalne doznania w przestrzeni.

Wszystkie produkty łączą swoją estetyką elementy i kształty geometryczne z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych standardów technologicznych LED nowej generacji. Szyte na miarę modele zaprojektowane do oświetlania przestrzeni publicznych i prywatnych, tworzą – poprzez uwodzicielskie efekty dekoracyjne światła i koloru – przestrzenie o silnym charakterze.

Wspaniałe restauracje, niezapomniane przyjęcia czy wysublimowana rozrywka – wszystkie krystalizują się w naszej pamięci ze względu na sposób oświetlenia.
Założyciel Zafferano, opracował kolekcję przenośnych lamp akumulatorowych, które sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przenośne i ładowalne lampy Zafferano można wykorzystać do tworzenia niezapomnianej atmosfery w każdym miejscu, bez ograniczeń.

Lampy bezprzewodowe = nieograniczona wszechstronność zastosowań.

Zafferano_LAP_Poldina Reverso_LD0420B3_03_lfs_flower-min.JPG
POLDINA REVERSO
Zafferano-LAP_Poldina-Pro-XXL_LD0360R3_1-min.JPG
POLDINA PRO XXL
Zafferano_LAP_Poldina_Sosopensione_LD028
POLDINA WALL
Zafferano_Sister-Light-family (1)-min.JPG
SISTER
Zafferano_Sister-Light_LD0302V3-LD0302R3-2-min.JPG
SISTER PICCHIETTO
Zafferano-LAP_Olivia_LD0850R3_Glamping2-min.JPG
OLIVIA
Zafferano_Dama_LD0611B3_ambiente-min.JPG
DAMA
Zafferano_LAP_Poldina_Nera_LD0340D3_3-min.JPG
POLDINA
Zafferano_LAP_Poldina-L-desk_LD0395N3-01-min.JPG
POLDINA L DESK
Zafferano_LAP_Poldina_Peg_LD00282B3-min_edited.jpg
POLDINA PICCHETTO
Zafferano_LAP_SisterLight_Mini_Grass_Bar_LD0306R3-min.JPG
SISTER MINI
Zafferano_LAP_sWAP_LD1010R3-min.JPG
SWAP
Zafferano_LAP_Olivia_mini_LD0860B3_parco-min.JPG
OLIVIA MINI
Zafferano_LAP_Push-up_LD1050B3-01-min.JPG
PUSH - UP
Zafferano_LAP_Poldina-Micro_LD0490S3-LD0490G3-LD0490R3 (2)-min.JPG
POLDINA MICRO
Zafferano_LAP_Poldina_L_white_LD0390B3-min.JPG
POLDINA L
Zafferano_LAP_Pina_Craquelè_LD1650DFO_6-min.JPG
PINA
Zafferano-Lampes-à-porter_Sister Light parete_LD0308V3-min.JPG
SISTER WALL
Zafferano_LAP_Swap-Mini_LD1011K3-min.JPG
SWAP MINI
Pencil_Base_Rotante_LD0816B3_group-min.JPG
PENCIL
ZAFFERANO_LAP_Home_LD0258R3HARPERS 05-min.JPG
HOME
bottom of page